українська
українська
Підготуйте свій звіт про симптоми

Створіть індивідуальний звіт про симптоми!

Захворювання проксимальних м’язів є рідкісними, а симптоми цих захворювань можуть бути схожі на симптоми інших. Тому для правильного діагностування Вашим лікарем і подальшої ефективної терапії Вам дуже важливо знати прояви цих симптомів, розуміти, як вони пов’язані, та надати Вашому лікарю детальну інформацію про свій стан. Якщо ви недавно помітили у себе симптоми, що погіршили ваш стан, або хочете краще зрозуміти симптоми, які спостерігаються у Вас вже протягом певного часу, цей опитувальник допоможе систематизувати їх та отримати опис симптомів для більш ефективного обговорення їх з Вашим лікарем.

Приблизний час заповнення: 3 хвилини

Ви добровільно можете скористатись функціоналом цього опитувальника за Власним рішенням. При цьому його заповнення не створює будь-яких обов’язків чи наслідків для Вас, Ви в будь-який момент можете припинити заповнення, або знищити результати та не користуватись отриманим звітом про симптоми.

Інформація, надана Вами в опитувальнику, чи сформований звіт не зберігатимуться та не використовуватимуться жодною особою, окрім Вас. Функціонал цього веб-сайту не передбачає можливості доступу до Вашої інформації та звіту будь-яких третіх осіб, лише Ви можете зберегти та надати доступ до них.

Індивідуальний звіт про симптоми — це інструмент для систематизації та допомоги в обговоренні Ваших симптомів з лікарем, але він жодним чином не може заміняти консультації лікаря та не призначений для застосування з метою встановлення діагнозу.

union

Опис ваших симптомів

Ваші відповіді

  • >