Вхід для лікарів

українська
українська
Вітаємо!
Тут ви знайдете інформацію про рідкісні захворювання: хворобу Фабрі, Гоше, Помпе та мукополісахаридоз І типу. Ці хвороби є спадковими та мають широкий спектр симптомів. Інформація на цьому сайті дасть уявлення про перелічені генетичні захворювання, їхню діагностику та терапію.
Тут ви знайдете інформацію про рідкісні захворювання: хворобу Фабрі, Гоше, Помпе та Мукополісахаридоз І типу.
М'язова слабкість та утруднене дихання можуть бути симптомами
Хвороби Помпе
Соль, пацієнтка з хворобою Помпе
Хворобу Гоше важко діагностувати. Дізнайтесь, як перевіритись на наявність хвороби
Еллі, пацієнтка з хворобою Гоше
Хвороба Фабрі
спадкове захворювання. Отримайте інформацію про спадковість на генетичному тестуванні та консультації
Джулія, пацієнтка з хворобою Фабрі
Рання діагностика МПС I часто є складною проблемою з ряду причин
Александра, пацієнтка з
МПС І
 
Якщо Ви хочете дізнатися більше про симптоми, діагностику та лікування рідкісних захворювань, ознайомитись з практичними статтями, а також переглянути відео-лекції експертів в даній галузі – як українських, так і іноземних – отримайте персональний доступ до розділу «Рідкісні захворювання», розміщеному на освітньому порталі для лікарів Docsfera.


 
Даний розділ призначено для фахівців у галузі охорони здоров'я, які хочуть навчитися вчасно розпізнавати симптоми орфанних захворювань, або вже ведуть пацієнтів з таким діагнозом.


 
У лікарів, які зареєструвалися на даному порталі, також є доступ до інтерактивних клінічних випадків – симуляторів з діагностики рідкісних захворювань, які розроблені на основі історій хвороб реальних пацієнтів.
Для створення Вашого особистого кабінету на порталі, заповніть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з відміткою «я хочу отримати доступ на Docsfera»

Перейти на Docsfera