українська
українська

Відчуваєте м'язову слабкість, ранкові головні болі або будь-які інші симптоми, які турбують Вас? Скористайтеся нашим індивідуальним звітом про симптоми.

Отримання допомоги

Незалежно від того, чи маєте Ви симптоми, пов'язані із захворюваннями проксимальних м'язів, або стурбовані зовсім іншими симптомами, важливо, щоб Ви розуміли свої симптоми і знали, як отримати допомогу. Використовуючи наш індивідуальний звіт про симптоми, знайдіть інформацію, яка стосується Ваших симптомів, та складіть звіт, який буде використовуватися як перелік для перевірки симптомів під час візиту до Вашого лікаря.

Наведені нижче підказки та корисні поради, від розуміння Ваших симптомів та того, як їх описувати, до формулювання правильних запитань про діагноз і лікування, можуть допомогти Вам у використанні Вашого звіту як переліку для перевірки симптомів та співпраці з Вашим лікарем для отримання відповідей, яких Ви потребуєте, та зрештою встановлення діагнозу.

Підготуйте свій індивідуальний звіт

Спілкування з Вашим лікарем
Встановлення добрих стосунків з Вашим лікарем є важливою складовою вашої спільної роботи для розуміння Ваших симптомів.
Дізнайтеся більше
Діагностування захворювання м'язів
Захворювання м'язів є складною групою розладів, які вимагають уваги спеціалістів та проведення різних обстежень для встановлення правильного діагнозу.
Дізнайтеся більше

Перевірте ваші симптоми