українська
українська

Лікування

Хвороба помпе – це хвороба, лікування якої доступне в багатьох країнах (зокрема й в україні) за допомогою ферментнозамісної терапії.

Даний лікарський засіб використовується для лікування дорослих, дітей та підлітків будь-якого віку, у яких підтверджено діагноз хвороби Помпе. Він заміщує природний фермент, якого не вистачає при хворобі Помпе. Для отримання докладної інформації щодо лікування хвороби Помпе зверніться до Вашого лікаря. 

Медичний персонал

Хвороба Помпе може уражати різні частини тіла. Через це лікування хвороби Помпе потребує участі широкого кола фахівців у галузі охорони здоров’я та медиків, що проводять підтримуючу терапію.

Фахівці у галузі охорони здоров’я

Для надання допомоги пацієнту з хворобою Помпе можуть бути залучені лікарі різних спеціальностей. Деякі лікарі можуть мати досвід лікування декількох аспектів хвороби, тоді як інші можуть фокусуватись на лікуванні одного конкретного прояву:

 • Невропатологи
  Експерти з м’язових захворювань та пов’язаної із цим втрати м’язової функції (що є однією із ознак хвороби Помпе)
 • Генетики
  Експерти з генетичних захворювань
 • Пульмонологи
  Експерти з патологій, що уражують легені та спричиняють проблеми з диханням
 • Кардіологи
  Експерти із серцевих патологій (зокрема, що стосується немовлят з хворобою Помпе)
 • Гастроентерологи
  Експерти з порушень з боку шлунково-кишкового тракту

Фахівці, що проводять підтримуючу терапію

Після підтвердження діагнозу хвороби Помпе пацієнт може відвідати багатьох фахівців у галузі охорони здоров’я для отримання підтримуючої терапії, що допоможе у лікуванні захворювання та забезпечить йому повноцінне життя:

Перевірте ваші симптоми