Вхід для лікарів

українська
українська

Джерела

Інтернет посилання
Нижче наведені посилання на сайти, які дозволять Вам отримати інформацію і допомогу професійних медичних організацій, що спеціалізуються на хворобі Гоше і інших рідкісних захворюваннях, а також на проведенні наукових досліджень в цій області. Також наведено посилання на спілку громадських та пацієнтських організацій по орфанним (рідкісним) хворобам в Україні, у якій публікується актуальна інформація стосовно забезпечення доступу орфанних хворих до лікування.
 
Європейська організація з рідкісних захворювань [The European Organisation for Rare Diseases] (EURODIS)
Реєстр пацієнтів з хворобою Гоше [The Gaucher Registry]
Громадська спілка «Орфанні захворювання України»
 
MAT-UA-2101034
27.07.2021
 
Якщо Ви хочете дізнатися більше про симптоми, діагностику та лікування рідкісних захворювань, ознайомитись з практичними статтями, а також переглянути відео-лекції експертів в даній галузі – як українських, так і іноземних – отримайте персональний доступ до розділу «Рідкісні захворювання», розміщеному на освітньому порталі для лікарів Docsfera.


 
Даний розділ призначено для фахівців у галузі охорони здоров'я, які хочуть навчитися вчасно розпізнавати симптоми орфанних захворювань, або вже ведуть пацієнтів з таким діагнозом.


 
У лікарів, які зареєструвалися на даному порталі, також є доступ до інтерактивних клінічних випадків – симуляторів з діагностики рідкісних захворювань, які розроблені на основі історій хвороб реальних пацієнтів.
Для створення Вашого особистого кабінету на порталі, заповніть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з відміткою «я хочу отримати доступ на Docsfera»

Перейти на Docsfera