Вхід для лікарів

українська
українська

Моніторинг пацієнтів з хворобою Фабрі

Лікарі повинні визначити частоту проведення необхідних обстежень відповідно до індивідуальної потреби пацієнта в медичному обслуговуванні та спостереженні.
Мінімальна рекомендована схема проведення обстежень була розроблена в Реєстрі пацієнтів з хворобою Фабрі. В схемі представлені основні обстеження для оптимального моніторингу прогресування протягом пожиттєвого перебігу захворювання та отримання інформації про довгостроковий клінічний статус пацієнтів, які використовують будь-які заходи підтримки та/ або лікування захворювання. Нижче наведено гіперпосилання на веб-сайт Реєстру пацієнтів з хворобою Фабрі.
Вказані рекомендації можуть допомогти у забезпеченні проведення узгоджених і ретельних клінічних обстежень. Ці обстеження можуть виявити зміни клінічного статусу пацієнта та дозволять отримати інформацію для бази даних Реєстру пацієнтів з хворобою Фабрі.
 
Натисніть тут , щоб перейти до вебсайту спільноти з питань хвороби Фабрі. Під заголовком «Роль лікарів, які беруть участь» Ви знайдете документ у форматі PDF з мінімальною рекомендованою схемою проведення обстежень для пацієнтів віком до 18 років і мінімальною рекомендованою схемою проведення обстежень для пацієнтів віком від 18 років і старше.
 
Реєстр пацієнтів з хворобою Фабрі
Доступ до інформації має вирішальне значення для забезпечення найкращої медичної допомоги пацієнтам. Однак інформація про хворобу Фабрі є обмеженою через її рідкісність. Реєстр пацієнтів з хворобою Фабрі, спонсорований компанією Sanofi Genzyme, є поточною обсерваційною базою даних, в якій відстежується природний перебіг хвороби та наcлідки захворювання у пацієнтів.
Для отримання детальнішої інформації запрошуємо вас відвідати веб-сайт Реєстру пацієнтів з хворобою Фабрі
www.registrynxt.com
MAT-UA-2101038
28.07.2021

 

 
Якщо Ви хочете дізнатися більше про симптоми, діагностику та лікування рідкісних захворювань, ознайомитись з практичними статтями, а також переглянути відео-лекції експертів в даній галузі – як українських, так і іноземних – отримайте персональний доступ до розділу «Рідкісні захворювання», розміщеному на освітньому порталі для лікарів Docsfera.


 
Даний розділ призначено для фахівців у галузі охорони здоров'я, які хочуть навчитися вчасно розпізнавати симптоми орфанних захворювань, або вже ведуть пацієнтів з таким діагнозом.


 
У лікарів, які зареєструвалися на даному порталі, також є доступ до інтерактивних клінічних випадків – симуляторів з діагностики рідкісних захворювань, які розроблені на основі історій хвороб реальних пацієнтів.
Для створення Вашого особистого кабінету на порталі, заповніть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з відміткою «я хочу отримати доступ на Docsfera»

Перейти на Docsfera