Вхід для лікарів

українська
українська

Реєстр пацієнтів з хворобою Гоше Об'єднаної міжнародної групи з вивчення хвороби Гоше (ICGG)

Реєстр пацієнтів з хворобою Гоше Об'єднаної міжнародної групи з вивченню хвороби Гоше (ICGG) є найбільшою об'єднаної базою даних в світі, яка містить відомості про хворобу Гоше. Дані, отримані від більш ніж 5000 пацієнтів з більш ніж 60 країн, використовуються для розширення знань і оптимізації результатів лікування пацієнтів.

Будь-який пацієнт з хворобою Гоше може бути включений до цього реєстру через свого лікаря незалежно від типу захворювання, статусу лікування або вибору методу лікування.

Додаткову інформацію можна отримати на веб-сайті Реєстру пацієнтів з хворобою Гоше.

MAT-UA-2101034

27.07.2021

 
Якщо Ви хочете дізнатися більше про симптоми, діагностику та лікування рідкісних захворювань, ознайомитись з практичними статтями, а також переглянути відео-лекції експертів в даній галузі – як українських, так і іноземних – отримайте персональний доступ до розділу «Рідкісні захворювання», розміщеному на освітньому порталі для лікарів Docsfera.


 
Даний розділ призначено для фахівців у галузі охорони здоров'я, які хочуть навчитися вчасно розпізнавати симптоми орфанних захворювань, або вже ведуть пацієнтів з таким діагнозом.


 
У лікарів, які зареєструвалися на даному порталі, також є доступ до інтерактивних клінічних випадків – симуляторів з діагностики рідкісних захворювань, які розроблені на основі історій хвороб реальних пацієнтів.
Для створення Вашого особистого кабінету на порталі, заповніть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з відміткою «я хочу отримати доступ на Docsfera»

Перейти на Docsfera